Töökoda & Missioon

Kord tuli meil idee hakata tegelema sellega, millega nüüd tegeleme. Tegeleme armastuse, pühendumise ja vastutustundega. Oma töösse paneme oma südamesoojuse, mõtted, jõu, aja teadmised ja elu. IMPRESS
the-big-idea-3467

IMPRESS

Kuidas meie ettevõte nime sai?

Impress tähendab inglise keeles pitserit ja muljet avaldama.

Kõrgtrüki valmistamiseks on vaja reljeefpitsatit, mille jäljend vajutatakse paberile.

Toodet katsudes saate visuaalse ja puuteaistingu. Ükski kaasaegne trükitehnika ei jäta paberile sellist jälge ega nii sügavat ja reljeefset trükki.

See jätab kirjeldamatu MULJE.Selline reljeef ja need värvid – see on trükitoodete tipptase.

Meie trükikoda

Kõrgtrükk on meie väike ettevõte, mis algas 20. sajandi käsitrükimasina ostmisest. See oli julge otsus, kuna sellised seadmed on üsna vanad ja nõuavad remonti, eritähelepanu ning pühendumist. Trükipress renoveeriti ja hakkas tööle meie töökojas, rõõmustades meid oma metalse läike ja terasdetailide rütmilise kopsimisega.

Kõrgtrüki valmistamine vanade trükipinkidega on üsna raske käsitöö, aga see mis raskelt kätte tuleb, on alati väärtuslikum ja hinnatum kui kergelt kätte tulnu.

Ja kõige hinnalisem varustus meie töös on just käed. Just kätega ja täpsemalt käsitsi valmistame kõik oma tooted.  Võib öelda, et käsitöö osakaal meie toodetes on 90%. Just käed ja nende omaniku meisterlikkus teevad meie tooted kordumatuteks, kodusteks ja ilusateks.

tookoda

Meie missioon

- Hoida alal kõrgtrüki meisterlikkust Eestis ja maailmas, anda sellele uus elu, rakendades tänapäevaseid trükkplaatide ja mudelite valmistamise tehnoloogiaid.

- Säilitada 20. sajandi alguse romantilise ajastu vaim. Inspireerida inimesi oma eeskujuga austama käsitööd, sest meie virtuaalse tööjõu sajandil on kõik käsitsi valmistatud esemed hinnatud ja need, mis on armastusega tehtud, on veel kahekordselt väärtuslikud.

- Luua kauneid trükitooteid, kasutades parimaid materjale, et pakkuda kvaliteetset alternatiivi hingetule äritrükile.

- Rõõmustada inimesi kaunite trükitoodetega.

Kõrgtrükk (inlg: letterpress) on tõepoolest kaunis käsitöö, mis on praegu aktuaalsem kui kunagi varem. Kõrgtrükk ei ole Gutenbergi aegadest alates 500 aasta jooksul oluliselt muutunud. See on olnud trükikunsti peamine tüüp, uskumatult keeruline ja nüansirikas meisterkäsitöö.

Ühendades vanad trükkimismeetodid tänapäevase tüpograafiaga ja jättes alles parima kvaliteediga paberi kasutamise, püüame anda oma parima pakkumaks teile ainulaadseid tooteid, mis jäävad alatiseks teie südametesse.

Meie tooted trükitakse Gmundi 100% puuvillapaberile. Need ei ole mitte ainult kauni välimusega, vaid ka meeldivad puudutada ja keskkonnale ohutud. Tänu oma mahulisusele ja tihedusele on need reljeeftrükiks kõige sobivamad. Kasutame paberit tihedusega 300, 450 ja 600 g/m2 olenevalt tootest ja nõudmistest.

Meie tooted on täis armastust ja kirge, me ei suhtu oma töös tellimustesse kunagi formaalselt. Püüame alati kliendile vastu tulla. Hoiame trükkplaadid alles, et saaksite vajaduse korral lisa tellida.

Meie tööd

Meie tööd, mida tegeleme armastuse, pühendumise ja vastutustundega. Oma töösse paneme oma südamesoojuse, mõtted, jõu, aja teadmised ja elu.